Przyjazne dzieciom Mielno

Mielno to miejscowość, w której warto spędzić rodzinne wakacje wraz z dziećmi. Znajduje się tu wiele atrakcji dla najmłodszych i młodzieży. Jest tu duża baza wypoczynkowa, ale warto wcześniej zająć się sprawdzaniem miejsc noclegowych.

Mielno najpiękniejsze jest w lecie, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjechać tu już wiosną lub jesienią. Park linowy Tukan Park przeznaczony jest dla miłośników dobrej zabawy. Wraz z dziećmi można tu pokonywać łatwiejsze i trudniejsze trasy. Przed wejściem na trasy właściwe obowiązkowe jest przejście trasy szkoleniowej, podczas której instruktorzy zaznajamiają z zasadami korzystania ze sprzętu. Trening obejmuje zjazd tyrolski, skok indiański i spacer po linie. W parku znajduje się 28 przeszkód dla dzieci, 7 tyrolek oraz 70 innych atrakcji. Najwyższy punkt trasy znajduje się 12 metrów nad ziemią.

Niezwykłym przeżyciem będzie dla dzieci rejs statkiem „Koszałek” po Jeziorze Jamno. Startek kursuje pomiędzy przystanią we wsi Jamno i przystanią w Unieściu. Zabiera turystów w podróż codziennie o ustalonych godzinach. Nad jeziorem po stronie Mielna można również wypożyczyć rowery wodne i łodzie oraz sprzęt wędkarski.

Gdy pogoda nie dopisze i będzie padał deszcz, warto udać się do pobliskiego Koszalina, gdzie znajduje się park wodny. Można tu doskonale spędzić czas na zadaszonych pływalniach i basenach. W części rekreacyjnej znajduje się sztuczna rzeka, wodospady rurowe, gejzery powietrzne, ścienne masażery i kręte zjeżdżalnie wodne. Na terenie obiektu jest także łąka słoneczna, gdzie można uzyskać ładną, naturalną opaleniznę. W strefie spa można odnaleźć grotę solną, łaźnię parową, saunę fińską i saunę ziołową oraz grotę lodową.

Niesamowitych i niezapomnianych wrażeń dostarczy Familijny Park, w którym znajduje się diabelski młyn, katapulta, zamek strachu i wiele innych atrakcji dla dzieci i młodzieży. Można tu wygrać na loterii pamiątkę lub zabawkę. Karuzela jest czynna do późnych godzin nocnych. Rodzinne wakacje spędzone w Mielnie długo będą gościły we wspomnieniach dzieci. Niesamowite atrakcje, wycieczki w ciekawe miejsca, zwiedzanie okolic, wspólne posiłki i odpoczynek na plaży to wspaniały pomysł na spędzenie wakacji wraz z najmłodszymi. Takie wakacje zbliżają rodziny i są długo wspominane podczas chłodnych, jesiennych wieczorów.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>